Çağrı Merkezi: +90 536 207 8 758

Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi

Morliva Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi Nedir?
www.morliva.com.tr tarafından tüm Türkiye'ye Banka Kredisiz, Kredi Kartsız alışveriş hakkı veren morlivaKredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi hakkındaki tüm detaylar ; Öncelikle sistem Banka Kredisi değildir. Kredi Kartı veya buna benzer bir ödeme sistemi değildir. morliva Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi tamamen morliva tekstil turizim inşaat ticaret ltd şti Altyapısı ile sunulan ve Türkiye’de internet üzerinden Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi ilk ve Tek olma özelliğine sahip bir sistemdir. .

Morliva Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi Nasıl Olacak?
Sistem sadece Morliva internet sitesinde kullanılabilir olacaktır. www.Morliva .com.tr adresinden yapılacak alışverişlerinizde TC Nüfus Cüzdanınız ile gerekli bilgilerin girilmesi ile gerçekleşecektir. (Ehliyet – Pasaport vs. Kabul Edilmemektedir.) Sepet adımında sisteme gerekli girişlerin yapılması sonrasında müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçip siparişinizi teğit eder. Alışverişleriniz de nüfus cüzdanı fotokopisi, ihtiyaç duyulması halinde maaş bordrosu, kefil bilgisi istenebilir.

Morliva Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Ödeme Sistemi Banka Kredisi Değildir.
Her ne kadar veri kaynaklarından topladığı bilgileri akıllı algoritması ile finansal skor kartına dönüştüyor ve risk raporu sunuyor olsa da www.Morliva .com.tr üzerinden yapacağınız işlemde bir Banka Kredisi çekmezsiniz. Bu sayede banka kredi limitleri dolmaz, Kredi Kartı limitleri boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da KKB Puanı olumsuz etkilenmez.